محل تبلیغات شما

بسمه تعالی

آیت الله العظمی صافی در کنار مرحوم آیت الله کشمیری رحمت الله علیه 

آیت الله العظمی صافی - آیت الله حاج سید ابوتراب درچه ای - علامه میرجهانی رحمت الله علیهم اجمعین

قبر مطهر علامین مجلسین و آیت الله العظمی صافی رحمت الله علیهم اجمعین 

امروز هفتم مهرماه سالروز ارتحال فقیه عظیم الشان عالم ربانی عارف روشن ضمیر مرحوم آیت الله العظمی آقای حاج شیخ حسن صافی اصفهانی رحمت الله علیه زعیم حوزه علمیه اصفهان می باشد . به همین مناسبت می خواستم یادی کنم از این بزرگوار ، که پس از گذشت بیش از بیست سال هنوز در مجالس مختلف از ویژگی های منحصر به فرد ایشان ، تقوای ایشان صحبت می شود . چند روز گذشته در روضه ای که منزل حاج آقای نحوی برگزار می شود حضرت حجت الاسلام و المسلمین حاج شیخ مهدی فهامی دامت برکاته ذکر خیر مرحوم آیت الله صافی رحمت الله علیه را داشتند و فرمودند که ایشان با اینکه مجتهد مسلم بودند از ارائه رساله خود داری می نمودند . همچنین فرمودند علاوه بر قبر مطهر علامه مجلسی رحمت الله علیه 2 قبر دیگر یعنی قبر مطهر مرحوم آیت الله صافی اصفهانی و مرحوم علامه میرجهانی اعلی الله مقامهما را حتما زیارت کنید .

بنده همیشه مقید هستم الحمدالله به زیارت مرقد نورانی علامه محلسی رضوان الله علیه و همه بزرگانی که حول ایشان دفن هستند و از خداوند متعال می خواهم این توفیق بزرگ برای من و همه مومنین و مومنات باقی بماند . امیدوارم همه ما با تاسی بر سیره بزرگان دینمان بتوانیم هر روز بهتر دیروز باشیم و رضایت ولی عصر عجل الله فرجه الشریف را کسب نماییم .

شادی روح مطهر مرحوم آیت الله صافی رحمت الله علیه و همه گذشتگان الفاتحه مع صلوات 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

محمدرضا ترکان

هفتم مهرماه 98 

بمناسبت پایان ماه محرم و صفر98

فرارسیدن 28 و 30 صفر تسلیت باد

تسلیت درگذشت خادم الحسین حاج آقا مرتضی خلیفه سلطانی

الله ,صافی ,رحمت ,آیت ,مرحوم ,علیه ,آیت الله ,رحمت الله ,مرحوم آیت ,الله علیه ,الله صافی ,مهرماه سالروز ارتحال ,هفتم مهرماه سالروز

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها