محل تبلیغات شما

بسمه تعالی 

السلام غلیک یا علی بن الحسین و رحمت الله و برکاته 

بیست و پنجم محرم الحرام سالروز شهادت امام سجاد (ع) را به محضر حضرت ولی عصر ارواحنا فداه و عموم شیعیان جهان تسلیت عرض می نماییم . 

حضرت امام سجاد علیه السلام نقش بسزایی در حفظ اسلام و تشیع داشتند . هریک از معصومین ما به نوعی با توجه به شرایط زمان سعی در اعتلای کلمه توحید داشتند و در زمان امام سجاد (ع) اینکار بیشتر بوسیله دعا صورت می گرفت . امام سجاد علیه السلام دعاهایی دارند که در این صحیفه سجادیه است که صدور چنین مضامین بلندی به غیر از معصوم علیه السلام امکان پذیر نیست . تنها حجت خداست که می تواند خدا را با این کلمات مناجات کند چرا که ائمه طاهرین علیهم السلام عدل قرآن کریم هستند کلام آنها کلام خداست و چه روح و معنویتی در این دعا ها نهفته شده است . مخصوصا دعای معروف ابوحمزه ثمالی که در شبهای ماه مبارک رمضان خوانده می شود سراسر معرفت و معنویت است . واقعا این مذهب و مکتب ما از هیچ لحاظی کمبود ندارد .آیا می شود با زبان و کلام امام زین العابدین علیه السلام خدا را خواند و جواب نگرفت . من اول خودم و بعد همه دوستان را به انس با دعاهای حضرات معصومین علیهم السلام بویژه صحیفه سجادیه که حضرت امام رحمت الله علیه فرمودند زبور آل محمد علیهم السلام توصیه می کنم و از خداوند متعال می خواهم در این امر مهم که حاصل زحمات و تلاش های چندین ساله امام سجاد علیه السلام است همه ما را موفق بدارد .

امیدوارم بزودی حرم مطهر بقیع را در مدینه منوره با معرفت زیارت کنیم و شیعه واقعی امام زین العابدین علی بن الحسین علیه السلام باشیم .

خدایا فرج امام زمان علیه السلام نزدیک گردان و ما را مشمول دعای خیر حضرتش قرار ده .

محمدرضا ترکان 

بیست و پنجم محرم الحرام 1441 

بمناسبت پایان ماه محرم و صفر98

فرارسیدن 28 و 30 صفر تسلیت باد

تسلیت درگذشت خادم الحسین حاج آقا مرتضی خلیفه سلطانی

السلام ,امام ,علیه ,سجاد ,کلام ,زمان ,علیه السلام ,امام سجاد ,سجاد ع ,سجاد علیه ,علیهم السلام

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

pasargad_mohammadian دوربین بیسیم لامپی